МИК Форум
Сеть IsWith.Us: MИК ПорталОнлайн-игра ЗмийGamlist
Аркада Помощь Поиск Участники Календарь"" Закладки Репутация Упрощенная версия
    Страницы: (21) [Все] 1 2 3 ... Последняя » ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) ОтветитьНовая темаСоздание опроса
> Останній політ "Арктики", нова форумна Sci-Fi RPG
Psyho
Дата 19.11.2006 - 04:00
Цитировать сообщение
  • Хороший Адепт
  • Сообщений: 1 074
  • Репутация: 75
  • Группа: Пользователи
  • Предупреждения:
    (40%) XX---
Пам'ятаєте, колись давно була тема де ми обговорювали створення нової РПГ після провалу форумного мордобою у "всячині"? Так от, усі правила і ідеї оформилися в моєму мозку, тому пропоную нарешті перейти від балачок до справи.

Власне, сюжет:
До кінця першої половини другого тисячоліття після різдва Христового людство вийшло за межі Сонячної системи і розселилося по усій галактиці. За допомогою системи ворот стрибків кораблі могли переміщуватися на відстані у десятки світлових років за лічені години.
Під час розселення людство зустріло безліч найрізноманітніших расс і цивілізацій. Здебільшого миролюбних, але іноді зустрічалися й войовничі расси, з якими довгий час велися війни.

Але до кінця другого тисячоліття ситуація стабілізувалася. Людство к цьому часу вже являло собою величезну сукупність колоній, без централізованого керівництва. Звісно, велася торгівля, створювалися альянси, виникали міжпланетній корпорації. Але про повномасштабні війни вже давно забули - це стало надто дорого і невигідно.
Так само налагодилися нормальні дипломатичні і торгові відносини з іншими рассами. Представники інших цивілзацій у людських світах вже давно перестали бути рідкістю, так само як і люди у містах іншопланетян.

Власне, ближче до діла.
На дворі - 3124 рік. Планета Земля, колискова людства. Космопорт "Новий Київ", 136 посадочний майданчик.
Транспортно-пасажирський зорельот "Арктика" готується до відльоту у черговий рейс.
Представники однієї з найвпливовіших міжзоряних корпорацій корпорації "Аегіс" пропонують капітану корабля контракт, за яким він має доставити контейнер з цінним вантажем ледь не через пів галактики. Винагорода - 6 мільйонів кредів золотом. Отримання - по прибутті на місце.
Маршрут пролягатиме через небезпечні зони, контрольовані піратами, але винагорода варта ризику! У разі виконання контракту можна до самої старості прожити безбідно , закинути роботу, і оселитись на якійсь планеті з курортним кліматом.
Але є три умови.
Перша умова - доставити вантаж протягом найближчих трьох місяців.
Друга умова - вантаж має потрапити в пункт призначення непошкодженим, а контейнер - нерозпечатаним.
Третя умова - вантаж супроводжуватиме людина корпорації. Звісно, проїзд оплачує корпорація.

Капітан корабля погоджується з обома умовами і підписує контракт. З цієї секунди і починається останній політ "Арктики".


А тепер, до діла ближче нікуди.
Потрібно мінімум п'ять-шість чоловік. Можна більше.
Ось головні ролі, які полюбому мають бути зайняті.

Капітан корабля - власне, ключова фігура і власник корабля. - забито мною.
Перший пілот - в його обов'язки входить безпосереднє керування кораблем. Щось іще казати? - Wild Falcon
Навігатор - людина (а може й не людина - вам вирішувати), яка здебільшого займається прокладанням курсу. Якщо капітан каже куди летіти, навігатор каже як туди долетіти. - D'Ark Essense
Бортінженер - людина, яка займається усією "машинерією", лагодить усе що ломається. Спец по двигунам і реакторам. - silent_Brat
Офіцер систем озброєння - так, на кораблі є певне, хоч і слабке, але озброєння - на випадок нападу піратів. І хтось має ним керувати! - George
Корабельний лікар - А що як комусь погано стане? Адже окрім вантажів "Арктика" пристосована і для пасажирських перевезень, так що без корабельного лікаря нікуди. - Klimat
Містер Джон Блек - людина корпорації "Аегіс". Як розумієте, ім'я та прізвище не справжні. Типова "людина в чорному з поправкою на моду третього тисячоліття, але незмінними темними окулярами". Числиться пасажиром. Головний обов'язок - слідкувати за вантажем. Має при собі деяку зброю, але вона прихована, і він її без КРАЙНІХ обставин не дістане. І взагалі мовчазний і неприязний тип, відданий корпорації. - OLeg89

Також з пасажирів:
AngelOfDeath - Вадим Свордовски
alex2157 - Ардонский Гаррет Норманович
Yog@ - Ра'Хаджарр

Прошу викладати ваші "квенти" (ім'я, расса, посада на кораблі, коротка біографія, два слова про зовнішність) у цю тему.

Але якщо бажаючих прийняти участь виявиться більше ніж шість (в чому я ну ДУУУУУУУУУУЖЕ сумніваюся), то і для вас я теж щось вигадаю. На кораблі є багато місця для пасажирів (ну не літати ж майже порожніми - це ж марнотратство)


Ну і про саму гру (що є найголовніше).
Є ряд правил.
1. Майстер - найголовніший. Він вигадує усі основні "зовнішні" події, і гравці мають реагувати. Прохання майстра не ігнорувати. Якщо хочете запустити якусь важливу для всього екіпажу подію - спочатку попередьте про це майстра, і викладайте з його згоди (обіцяємо прислуховуватись до ваших порад icon_smile.gif )
2. "Арктика" - не військовий дредноут, а екіпаж - не машини для вбивства з спецназівською підготовкою кожен. Будьласка враховуйте це. І влаштовувати різанину між гравцями не дозволю.
Ні, бої звісно будуть, але в нас в першу чергу пригода, а різанина лише в другу. На всяк випадок на кораблі є зброя - але небагато, здебілшого пістолети, і використовувати її дозволю лише при крайній необхідності. А так вона замкнена в арсеналі.
3. Гра відбувається наступним чином - коли набереться необхіда команда, я створю окрему тему, де ми й будемо грати. А це - організаційна тема.
У ігровій темі в більш-менш літературній формі гравці по черзі описують свої дії (не мені вам пояснювати як це треба робити).
4. Вимоги до поста у ігровій темі - не менше трьох строчок при розрішаючій здатності монітора 1024Х760
5. У грі багато расс, тому не виключається відігрування іншопланетян. Ми не нацисти, тому приймаємо в команду корабля майже будьяких прибульців, але бажано гуманоїдів. Хіба що вам доведеться відігрувати роль відповідно. Запам'ятайте наступне: хочете грати вампіром - ласкаво просимо, але будьте ласкаві більш-менш науково пояснити звідки ви такий взялися і чому там увесь народ такий.
6. Начебто все сказав що хотів. Додам лише одне: приєднуйтесь, подавайте ідеї, намагатимемося врахувати усі думки і побажання!

Отредактировал Psyho - 2.12.2006 - 01:12


--------------------
"АРКТИКА" ВЖЕ ЛЕТИТЬ! ДЕТАЛЬНІШЕ - ТУТ!
По усім питанням, зауваженням і побажанням стосовно гри писати СЮДИ
Уся інформація по персонажам, світу, та іншому - ТУТ!
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
George
Дата 19.11.2006 - 12:59
Цитировать сообщение
  • Грандмастер
  • Сообщений: 349
  • Репутация: 21
  • Группа: Пользователи
  • Предупреждения:
    (0%) -----
Место офицера систем вооружения свободно?


--------------------
И станет день ночью и польються кровавые реки по земле грешной и прийдёт конец света !

Присойденяйтесь...
Полёт Арктики

Во имя зла , добра и чегото большего....
PM Письмо на e-mail пользователю Сайт ICQ
Top
Psyho
Дата 19.11.2006 - 15:06
Цитировать сообщение
  • Хороший Адепт
  • Сообщений: 1 074
  • Репутация: 75
  • Группа: Пользователи
  • Предупреждения:
    (40%) XX---
Поки-що майже усі місця вільні. Якщо когось буде затверджено на певну роль - я це відмічу у першому пості теми.

George
Вкладай квенту, and wellcome aboard!


--------------------
"АРКТИКА" ВЖЕ ЛЕТИТЬ! ДЕТАЛЬНІШЕ - ТУТ!
По усім питанням, зауваженням і побажанням стосовно гри писати СЮДИ
Уся інформація по персонажам, світу, та іншому - ТУТ!
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
Klimat
Дата 19.11.2006 - 15:15
Цитировать сообщение
  • Хороший ПирамидХэд
  • Сообщений: 13 235
  • Репутация: 1270
  • Группа: Модераторы
Пожалуй, буду доктором... Только надо биографию придумать...


--------------------
user posted image
Tu Fui Ego Eris
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
George
Дата 19.11.2006 - 21:53
Цитировать сообщение
  • Грандмастер
  • Сообщений: 349
  • Репутация: 21
  • Группа: Пользователи
  • Предупреждения:
    (0%) -----
ну чтож историю свою написал , осталось утвердить у мастера


--------------------
И станет день ночью и польються кровавые реки по земле грешной и прийдёт конец света !

Присойденяйтесь...
Полёт Арктики

Во имя зла , добра и чегото большего....
PM Письмо на e-mail пользователю Сайт ICQ
Top
Wild Falcon
Дата 20.11.2006 - 01:28
Цитировать сообщение
  • Адепт
  • Сообщений: 626
  • Репутация: 44
  • Группа: Модераторы
Я беру на себе пілота. Квенту вже креатифлю. ЇЇ сюди викладати?


--------------------
Так, я буду крізь сльози сміятись,
Серед лиха співати пісні
Без надії таки сподіватись
Жити буду - геть, думи сумні!

"Арктика" підходить до Юпітеру!!!
Підтримка гри
Інфо по світу гри
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
Psyho
Дата 20.11.2006 - 01:49
Цитировать сообщение
  • Хороший Адепт
  • Сообщений: 1 074
  • Репутация: 75
  • Группа: Пользователи
  • Предупреждения:
    (40%) XX---
ДЛЯ ВСІХ!!!
Усі квенти кидати сюди!

Отредактировал Psyho - 20.11.2006 - 01:51


--------------------
"АРКТИКА" ВЖЕ ЛЕТИТЬ! ДЕТАЛЬНІШЕ - ТУТ!
По усім питанням, зауваженням і побажанням стосовно гри писати СЮДИ
Уся інформація по персонажам, світу, та іншому - ТУТ!
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
George
Дата 20.11.2006 - 01:52
Цитировать сообщение
  • Грандмастер
  • Сообщений: 349
  • Репутация: 21
  • Группа: Пользователи
  • Предупреждения:
    (0%) -----
Из борт журнала:

В 2809 году учённые впервые решились на массовое использование новых нано-технологий на человеке. Результатом их трудов стала новая человекоподобная расса названая Иродианами (експеримент проводился на планете Иридия сектора 4 ) . С технической стороны ето были развитые люди с хорошими показателями интелекта и силы , только отличались бледнотой кожи(почти светло серого цвета) и не восприимчивостью к факторам окружающей среды . Но всё было не так гладко , в первом же бою иродианские дивизии были разбиты обычной психической атакой , командывание отказалось от проекта "генное усовершенствование" , остатки иродиан подались на другие планеты , многие погибли но не все....

Я родился в 3090 году , по земному летоисчеслению . Я Крис , Крис Даркмен человек на 50% и 50% иродианен , как ни странно , мои предки выжили , смогли перебороть свою психическую слабость и одолеть своё внутреннее я. Етим я им обязан , тоесть , своим существованием обязан тому что они сделали то что в принципе не возможно для моей рассы , ну да ладно вернусь к повествованию . Мой отец прибыл на землю в 3040 году , с моей матерью он познакомился в 3070 в баре "Ковчег" , потом они переехали в столицу альянса там я и появился на свет. Всё детство меня тянуло к оружию и космосу , и тогда я уже понял что стану военным нисмотря ни на что . В 20 лет я всётаки попал в регулярные войска (хорошие люди работают в отделе приёма новобранцев за взяточку даже вручили мазь для маскировки моих иродианских корней) . Но увы не долго продлилась моя военная карера , какойто доброжелатель заложил меня перед командованием спустя 8 лет службы , после чего полетели мои офицерские погоны и я был вынуждел повернуться домой...

Но мне повезло в 3120 году , в баре я познакомился с капитаном "Арктики" после чего попал на борт в качастве офицера систем вооружения , работа для меня была в полне не нова (частенько приходилось помогать механикам на линкорах) так что я с радостью согласился снова вернуться в космос на новой должности. С тех пор прошли 4 долгих года и мы получили очень сладкое предложение от корпорации "Аегис"


--------------------
И станет день ночью и польються кровавые реки по земле грешной и прийдёт конец света !

Присойденяйтесь...
Полёт Арктики

Во имя зла , добра и чегото большего....
PM Письмо на e-mail пользователю Сайт ICQ
Top
Wild Falcon
Дата 20.11.2006 - 02:47
Цитировать сообщение
  • Адепт
  • Сообщений: 626
  • Репутация: 44
  • Группа: Модераторы
Ім"я - Сергій Альдо-Гірченко.
Раса - Людина/Сіріанець (50/50) (Сіріанці - людська назва гуманоїдної раси, з якою вперше вийшли на контакт на зовнішніх орбітах Сиріусу А. Володіють чудовим зором та слухом, а також відмінною реакцією. Не виносять рутини і буденності. Мають (в основному) врівноважений характер)
Вік - 74 земних роки.
Освіта - повна вища, ліцензія пілота класу Б4 (лінії середньої віддаленості, еквівалентна інертність корабля - до 500 т).
Зовнішність Зріст 183 см. Стрункий (майже худий, але виглядає так, ніби так й має бути). Колір шкіри - блідо-тілесний. Обличчя витягнуте, з тонкими чітко підкресленими рисами, рівним носом і загостреними догори вушними раковинами. Очі сіро-золоті. Волосся блискучо-чорне, пряме, довге.

Біографія
Народився 3050 року у космічному кораблі неподалік орбіти Юпітера під час виходу корабля з воріт.
Мати - Аельдоі Ієоренєі (зем. Іоренія Альдо), Сиріанка. Загинула при пологах від перевантаження.
Батько - Андрій Гірченко, землянин. Помер у 3065 р під час аварії аеробусу.
З малих літ зростав на зовнішньому кільці Великого Сихова (неподалік руїн Старого Львова). У 3064 закінчив базову освітню програму, і розпочав навчання на медика-психомодулятора за настановою батька.
3066 року припинив навчання через захоплення глайдрейсінгом і провал 64% тестів навчальної програми.
3074 року вступає на повний навчальний цикл Східноєвропейської Академії Космічного Транспорту. У 3079 році закінчує її, з присвоєнням ліцензії пілоту класу А3о (лінії значної віддаленості, еквівалентна інертність корабля - до 1250 т) Влаштовується на роботу на лайнер класу "ВайтСтар". Працює на рейсі ЗемляОрбітальна-3 -- Регул Зовнішній.
3089 року понижено клас ліцензії до Б4 і звільнено з компанії перевезень за інцедент при проході воріт, коли у корабля відірвало маршевий двигун і пошкодило ним пасажирський відсік. Загинуло 4 людей і один Регулієць. Провина пілота не доведена досі.
До 3118 року працював на різних роботах по місцевих перевезеннях у системі Регулу, приймав участь у глайд-гонках, був безробітнім. Познайомився з сиріанкою Аїесааюу Еіфраяі (зараз їй 63)
у 3118 році зустрів капітана "Арктики" і відтоді є першим пілотом цього корабля.

Отредактировал Wild Falcon - 20.11.2006 - 02:48


--------------------
Так, я буду крізь сльози сміятись,
Серед лиха співати пісні
Без надії таки сподіватись
Жити буду - геть, думи сумні!

"Арктика" підходить до Юпітеру!!!
Підтримка гри
Інфо по світу гри
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
Psyho
Дата 20.11.2006 - 03:03
Цитировать сообщение
  • Хороший Адепт
  • Сообщений: 1 074
  • Репутация: 75
  • Группа: Пользователи
  • Предупреждения:
    (40%) XX---
George, Wild Falcon, вас прийнято.



--------------------
"АРКТИКА" ВЖЕ ЛЕТИТЬ! ДЕТАЛЬНІШЕ - ТУТ!
По усім питанням, зауваженням і побажанням стосовно гри писати СЮДИ
Уся інформація по персонажам, світу, та іншому - ТУТ!
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
Wild Falcon
Дата 20.11.2006 - 03:52
Цитировать сообщение
  • Адепт
  • Сообщений: 626
  • Репутация: 44
  • Группа: Модераторы
Опис корабля.

Транспортний корабель "Арктика".
Маса пустого - 300т. Вантажопідйомність - 150т. Еквівалентна маса - 450т.
"Арктика" є кораблем позаатмосферного типу з відкритим вантажним відсіком. На даний момент у вантажному відсіку встановлено герметичну вантажну камеру і два додаткових паливні баки.
Головна тяга - три іоннних двигуни з спільним зацикленим імпульсним збуджувачем.
Джерело енергії - три генератори (спарені з реакторами двигунів).
Довжина від носу (радарної антени) до кінців капсул двигунів - 510 м. Довжина вантажного відсіку - 350 м.
Вантажний відсік обмежують три тунелі, що з"єднують носову(жилу) частину корабля з машинним відділенням. На початку і кінці кожного тунеля стоять захисні турелі. Від маинного відділення (де розміщено базовий бак, імпульсний збуджувач і охолоджувальна систкма) іде три герметичних тунелі до трьох двигунів.
Передній відсік є герметичним. Ззовні на ному розміщено радар у захисній камері і гармату ПАЗ (проти астероїдного захисту). Там знаходиться кабіна керування ("мостик"), житлові відсіки (20 індивідуальних кают), кают-компанія, відсік відпочинку, камбуз, медвідсік, продовольчий склад, пост керування турелями і ПАЗ-гарматою. В окремому віддділі в центрі носового відсіку знаходиться центральний комп"ютер і аварійний пункт доступу до нього. Також саме на цій секції встановлені майже всі стикувальні вузли (окрім одного аварійного на машинному відділі). Носова частина має 3 герметичних відсіки з герметичними аварійними дверями. Також є система автоблокування з"єднувальних коридорів.

Вид корабля збоку (умовно)
user posted image

Вантажна капсула має повну герметичнісь і екранування від випромінювань. Всередині розміщено кріплення для швартування вантажу. З двох сторін капсули є великі люки, через які завантажують великогабаритний вантаж. Також через шлюз капсула з"єднана з носовим відсіком. Під час польоту у капсулі нормальний тиск повітря.
На з"єднувальних тунелях, а також на носовій і кормовій секціях розміщено кількадесят пластин-випромінювачів силового поля (діє тільки на речовину на відносній швидкості більше 50м/сек, використовує принцип трансформації механічної енергії в енергію поля) Під носовою секцією розміщено одну антиграв-подушку, і дві слабкіших під двома з трьох гондол двигунів.

Отредактировал Wild Falcon - 21.11.2006 - 00:56


--------------------
Так, я буду крізь сльози сміятись,
Серед лиха співати пісні
Без надії таки сподіватись
Жити буду - геть, думи сумні!

"Арктика" підходить до Юпітеру!!!
Підтримка гри
Інфо по світу гри
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
Wild Falcon
Дата 20.11.2006 - 04:12
Цитировать сообщение
  • Адепт
  • Сообщений: 626
  • Репутация: 44
  • Группа: Модераторы
Планування жилого відсіку корабля:

user posted imageuser posted image

Рівень 1 (верхній): (зірочка тут - значить крапочка на схемі. Жирним наведені герметичні двері)
* - Місток
** - кают-компанія
*** - камбуз
**** - Службові приміщення, санкімнати, і.т.д. В кінці правого приміщення задня стіна є гладкою, і посередині неї знаходиться отвір діаметром десь 5 мм.
***** - коридор із виходом до 2-х тунелів до машинного відділення.

Рівень 2
* - Відсік ЦК
** - Шлюз і стикувальний вузол (зараз там вантажна камера)
*** - Коридор з каютами. Каюта посередині - капітанська.
**** - загальний коридор проходами вгору і вниз (головними, є ще запасні).

Рівень 3
* - Пост керування турелями і ПАЗ гарматою ("Бойова рубка")
** - агальний коридор проходами вгору і вниз
*** - Медвідсік (обладнаний кіберхірургом "Спрут спт34-а45" і слабким молекулярним синтезатором, здатним давати до 10 грамів любої речовини в добу).
**** - Коридор з каютами.
***** - це так позначено власне проходи вгору і вниз.


Рівень 4
* - Відсік відпочинку (стереопроектори з мультиплеєрними забавками, і.т.д. Також проектори є в каютах. А ще є інтерком icon_smile.gif )
** - Службове приміщення. Там же ж прохід в третій коридор до машинного відділу Частину приміщення займає три балони з плазмоутворуюючою речовиною.

Тепер опис містка.
Вся передня сторона - це великий екран, з можливістю показувати шо завгодно, але в основному це є вид попереду або в потрібну сторону (забезпечується камерами зі всіх сторін). Посередині стоїть голографічний проектор. Прямо перед екраном стоять приборні панелі і пульти керування пілота(зліва) і навігатора(справа). Перед проектором на підвищені стоїть робоче місце капітана. У задньому правому кутку розміщено робоче місце бортмеханіка.
І ще! Клавіатури на панелях керування є, але у нас діє голосовий ввід! Тому текст настукувати не будуть. І комп"ютер у нас без характеру, просто КОМП"ЮТЕР.

Отредактировал Wild Falcon - 21.11.2006 - 00:58


--------------------
Так, я буду крізь сльози сміятись,
Серед лиха співати пісні
Без надії таки сподіватись
Жити буду - геть, думи сумні!

"Арктика" підходить до Юпітеру!!!
Підтримка гри
Інфо по світу гри
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
Psyho
Дата 20.11.2006 - 04:35
Цитировать сообщение
  • Хороший Адепт
  • Сообщений: 1 074
  • Репутация: 75
  • Группа: Пользователи
  • Предупреждения:
    (40%) XX---
Власне, іще один момент. Дуже важливий. Стосовно майстрів. Майтсруватимемо я і Wild Falcon. Типа вдвох щоб було цікавіше грати.
Прошу слухатись і поважати icon_smile.gif

Іще одне:
Якщо хтось іще захоче прийняти участь, але усі ролі будуть зайняті - не проблема. Можемо включити вас по хоу дії. Але постають більш жорсткі вимоги до квенти - вона має бути такою, щоб ми на її основі могли вставити кілька сюжетних ходів.

Отредактировал Psyho - 20.11.2006 - 04:40


--------------------
"АРКТИКА" ВЖЕ ЛЕТИТЬ! ДЕТАЛЬНІШЕ - ТУТ!
По усім питанням, зауваженням і побажанням стосовно гри писати СЮДИ
Уся інформація по персонажам, світу, та іншому - ТУТ!
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
Psyho
Дата 20.11.2006 - 06:05
Цитировать сообщение
  • Хороший Адепт
  • Сообщений: 1 074
  • Репутация: 75
  • Группа: Пользователи
  • Предупреждения:
    (40%) XX---
Нестеренко Тарас Андрійович.
Землянин, 56 років, неодружений.
Народився на планеті Земля у місті Старий Київ у 3068 році.
Батьки:
Батько - Нестеренко Андрій Михайлович. Працював головним механіком на судобудівному заводі корпорації "АгроТех". У 3082 вийшов на пенсію. Помер у 3089, від старості.
Мати - Нестеренко Тамара Сергіївна. Тривалий час працювала бухгалтером на державному підприємстві. Померла у 3092 році після тяжкого захворювання.

Усе своє дитинство хлопець провів на Землі. Родина ніколи не покидала рідну планету. Але зорі кликали його. Він часто любив ночами милуватися зоряним небом. Його страшенно цікавили міжзоряні подорожі, космічні кораблі, інші цивілізації, а душа прагнула пригод.
Тому не дивно, що не зважаючи на повне нерозуміння зі сторони батьків він у 3086 на відмінно здає екзамени у Східноєвропейську Академію Космічного Транспорту, і після п'яти років інтенсивного навчання у 3091 через державне розподілення зараховується першим помічником капітана на старий транспортний корабель классу А-1200 "Іван Франко", капітан Василь Стельмах, порт приписки - Новий Київ.
Літає на "Івані Франко" продовж дев'яти років, доки у 3100 корабель не зазнає аварії внаслідок виходу з ладу допоміжних контурів охолодження головного реактора. На кораблі почалася пожежа, яка згодом призвела до вибуху. Майже увесь екіпаж тоді загинув.
Але Тарасові якимос дивом вдалося врятуватися, хоч його нога обгоріла у вогні настільки, що лікарі були неспроможні її відновити. Довелося робити ампутацію, і тепер замість неї стоїть біомеханічний протез.

Після тривалого курсу реабілітації наймається у корпорацію "МастерАрм.Інк." капітаном транспортного-пасажирського корабля классу С-500 "Тінь Сонця". Корпорація займалася виготовленням новітніх систем озброєння, в тому числі піхотного.
Робота заключалася у регулярному перевезенні готової продукції від заводів-виробників до центрів збуту і сировини на зворотньому шляху.
Так він пропрацював шість років, доки у 3107 у наслідок витоку інформації про ескорт і маршрути перевезень в середині корпораці потрапив з великою партією зброї у добре організовану піратську засідку. Піратські кораблі знищили винищувачі екорту в перші п'ять хвилин бою, і висадили на "Тінь Сонця" абордажні команди.
Але завдяки рішучим, сміливим і неочікуваним для супротивника діям капітанові корабля вдалося відбити ворожий напад. Хоч корабель і дістав серйозні пошкодження, йому вдалося втікти від переслідувачів. Подейкують, що під час того абордажного бою з піратами він власноруч застрелив сімох, а коли в бластері скінчилися набої іще двох задушив голіруч. І це при тому що йому прострелили ліву руку. Хоча, можливо, це лише вигадана кимось байка... icon_smile.gif

Після цього витрачає увесь зароблений продовж цих років статок і викуповує у корпорації "Тінь Сонця", після чого проводить на ній за власний кошт капітальний ремонт, повну модернізацію, і перейменовує корабель у "Арктику". Разом з цим він купує торговий патент і розпочинає власний бізнес, пов'язаний з перевезенням вантажів і пасажирів.

Коротка характеристика:
Зріст 182 см. Волосся сиве, пряме, недовге. Носить коротку бороду. Очі сірі, з пронизуючм поглядом.
Особливі прикмети: ліва нога замінена біомеханічним протезом. Над правим оком - тоненький шрам. Звідки той у нього з'явився, капітан не розповідає.

Психо-ментальна характеристика:
Хоробрий, вольовий, в екстренних ситуаціях здатен на відчайдушні дії. Здатен швидко реагувати на зміни обстановки, швидко пристосовуватись до них, приймати нестанартні рішення.
Має величезний досвід міжзоряних перельотів.
За свій корабель і команду здатен перегризти горло кожному.

Ніколи не розлучається зі своєю люлькою з вишневого дерева, і курить її навіть підчас перебування на містку, що є заборонено правлиами техніки безпеки.

Отредактировал Psyho - 21.11.2006 - 01:26


--------------------
"АРКТИКА" ВЖЕ ЛЕТИТЬ! ДЕТАЛЬНІШЕ - ТУТ!
По усім питанням, зауваженням і побажанням стосовно гри писати СЮДИ
Уся інформація по персонажам, світу, та іншому - ТУТ!
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
Klimat
Дата 20.11.2006 - 12:40
Цитировать сообщение
  • Хороший ПирамидХэд
  • Сообщений: 13 235
  • Репутация: 1270
  • Группа: Модераторы
Имя: Ада
Фамилия: нет
Номер: ADA-060-13-c5
Раса: андроид (визуально человек)
Пол: женский
Возраст: 20 стандартных земных лет
Внешний вид: "...Приятное лицо, большие голубые глаза, нежный голос, фигура, от которой нельзя оторваться (90-60-90) - всё это может стать вашим всего за $... (выписка из буклета AntDroInc образца 3102 года)
Биография: Один из последних человекоподобных роботов, выпущенных AntDroInc. Проект закрыт по причине принятия межгалактического закона о приравнивании дроидов последних четырёх поколений к разумным живым существам и, соответственно, к запрету на их продажу. Ада не застала суровых времён бесправия и Кибер Восстания За Свободу (3102-3104), однако хорошо знает историю своего народа и по-тому не сильно доверяет "биологическим", что, впрочем, не помешало ей сделать их объектами своей профессиональной деятельности. После принятия "Закона о роботах" почти все дроиды были предоставлены сами себе. Ада сперва зарабатывала на жизнь физическим трудом на стройке колонии Новые Моринцы на Луне, а затем, скопив достаточно денег, купила первый Обучающий Чип Доктора. Так и проходила её жизнь: с каждым новым Чипом повышался социальный статус и заработок, который, в результате, шёл на покупку очередного более совершенного профессионального улучшения. Космопорт "Новый Киев", орбитальный терминал "Земля 12", звездолёт "Арктика" должны были стать очередной ступенькой вверх к давнишней мечте, которой Ада ещё никогда ни с кем не делилась...

Отредактировал Klimat - 21.11.2006 - 00:11


--------------------
user posted image
Tu Fui Ego Eris
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
Wild Falcon
Дата 21.11.2006 - 00:00
Цитировать сообщение
  • Адепт
  • Сообщений: 626
  • Репутация: 44
  • Группа: Модераторы
Вносимо уточнення в картину світу.
Перше. Як порт приписки у кількох кораблів згадується "Новий Київ". Космічні кораблі за древньою традицією (яка вже переросла в легенду) приписують до наземних портів. Насправді далеко не всі кораблі, що приписані до наземних космопортів можуть навіть входити в атмосферу. Космопорту Новий Київ відповідає орбітальний вантажопасажирський термінал "Земля-12". А в сам Новий Київ заходять чартерні кораблі "Новий Київ - Земля12" і кораблі місцевого космічного сполучення з можливістю входити до атмосфери.
Арктика (Тоді ще "Тінь Сонця") створювалась як корабель суто позаатмосферного типу, але була переобладнана, на неї було встановлено три антиграв-подушки і підсилений генератор екрануючого силового поля (замість стандартного, який ставився на всі кораблі для захисту від мікроастероїдів). Також було підсилено потужність генераторів (які стоять по одному у гондолах двигунів). В атмосфері Арктика може пересуватися на невеликих швидкостях і обмеженому маневруванні (обов"язкове є горизонтальне положення корабля, як зображено на схемі вище), але її рух у виглядає дуже граціозно (через вдавану несумісність корабля з атмосферою).

Друге. Гармата ПАЗ є плазмовою. ПАЗ гармата викидає щільний згусток значного діаметру з великою зупиняючою дією. Запаси плазмоутворюючої речовини лежать на 4-му рівні у службовому приміщені. Боєкомплект сильно обмежений - на 3 постріли ПАЗ гармати. ПАЗ гармата входить до базового оснащення корабля цього класу еквівалентної інертності.
Зенітні турелі є лазерними, на короткоімпульсних жовтих лазерах із акумулюючою системою підкачки. Були встановлені при модернізації корабля.
ПАЗ гармата і турелі керуються з Бойової рубки (рівень 3 *). Там розміщено 2 контрольних органи із системою неповного віртуально-голографічного наведення і можливістю контролю любої турелі або ПМА гармати. Турелі також можуть діяти автоматично. Гармата має тільки ручне керування.

Третє. Трішки про обладнання корабля. Носовий відсік має перекриття з штучною гравітацією на всіх палубах (десь 0.4 земної). У тунелях, вантажній камері та машинному відсіку штучної гравітації нема. У носовій частині корабля (на нижній палубі) є два рятувальних човники на 4 чоловік кожен із автономним існуванням до 1 місяця. У шлюзовому відсіку (2-га палуба) є 3 напівжорстких ремонтних скафандра і набір інструменту. Також скафандр і інструмент є у машинному відділі. Система постачання повітрям і водою корабля є децентразілованою.

Опис пасажирської каюти. Розміри - 3.5х2 метра. Містить: ліжко типу "напівсаркофаг" з індивідуальним кліматконтролем. Голографічний проектор, що працює у режимі "панель" (утворює уявний плоский монітор у повітрі кімнати), стереофонічна аудіосистема 8.0 (у кутах). Іднивідуальний комп"ютер, з доступом різних рівниів (залежить від каюти) до бали розваг та даних корабля. Панелі обшивки у каютах здатні змінювати колір.

Отредактировал Wild Falcon - 21.11.2006 - 02:45


--------------------
Так, я буду крізь сльози сміятись,
Серед лиха співати пісні
Без надії таки сподіватись
Жити буду - геть, думи сумні!

"Арктика" підходить до Юпітеру!!!
Підтримка гри
Інфо по світу гри
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
Psyho
Дата 21.11.2006 - 00:22
Цитировать сообщение
  • Хороший Адепт
  • Сообщений: 1 074
  • Репутация: 75
  • Группа: Пользователи
  • Предупреждения:
    (40%) XX---
Klimat
Тебе затверджено!


--------------------
"АРКТИКА" ВЖЕ ЛЕТИТЬ! ДЕТАЛЬНІШЕ - ТУТ!
По усім питанням, зауваженням і побажанням стосовно гри писати СЮДИ
Уся інформація по персонажам, світу, та іншому - ТУТ!
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
Wild Falcon
Дата 21.11.2006 - 20:39
Цитировать сообщение
  • Адепт
  • Сообщений: 626
  • Репутация: 44
  • Группа: Модераторы
Увага!!!
Нам потрібні гравці! І в першу чергу, звісно, треба докомлектувати екіпаж корабля.
Так що подавайте заявки на ролі Бортінженера і Навігатора. Звісно, інші ролі теж приймаються (див. попередні пости).

А тепер потроху будемо відкривати фічі гри. У грі буде використовуватися реально існуючий космос. Зона гри - наша гілка Чумацького шляху. Переробок та переписувань реальних астрономічних фактів не буде, зона наукової фантастики починається там, де закінчується відоме...

Трохи пізніше викладу черговий блок інформації про техніку і обладнання у грі.

Чекаємо на учасників!



--------------------
Так, я буду крізь сльози сміятись,
Серед лиха співати пісні
Без надії таки сподіватись
Жити буду - геть, думи сумні!

"Арктика" підходить до Юпітеру!!!
Підтримка гри
Інфо по світу гри
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
silent_Brat
Дата 22.11.2006 - 00:49
Цитировать сообщение
  • Хороший сноб
  • Сообщений: 853
  • Репутация: 180
  • Группа: Пользователи
  • Предупреждения:
    (40%) XX---
Бортинженеры нужны? Есть опыт, могу поработать...
Скрытый текст
если смогу лень перебороть...


--------------------
Nihil contra canem aquaticum mortis! ©
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
Wild Falcon
Дата 22.11.2006 - 01:09
Цитировать сообщение
  • Адепт
  • Сообщений: 626
  • Репутация: 44
  • Группа: Модераторы
Дуже потрібні! Чекаємо квенту (тобто біографію)!


--------------------
Так, я буду крізь сльози сміятись,
Серед лиха співати пісні
Без надії таки сподіватись
Жити буду - геть, думи сумні!

"Арктика" підходить до Юпітеру!!!
Підтримка гри
Інфо по світу гри
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
Psyho
Дата 22.11.2006 - 10:11
Цитировать сообщение
  • Хороший Адепт
  • Сообщений: 1 074
  • Репутация: 75
  • Группа: Пользователи
  • Предупреждения:
    (40%) XX---
silent_Brat
Чекаємо квенту!


--------------------
"АРКТИКА" ВЖЕ ЛЕТИТЬ! ДЕТАЛЬНІШЕ - ТУТ!
По усім питанням, зауваженням і побажанням стосовно гри писати СЮДИ
Уся інформація по персонажам, світу, та іншому - ТУТ!
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
silent_Brat
Дата 22.11.2006 - 16:00
Цитировать сообщение
  • Хороший сноб
  • Сообщений: 853
  • Репутация: 180
  • Группа: Пользователи
  • Предупреждения:
    (40%) XX---
Трорин Дюкович Крапивников.
Землянин.
38 лет.
Не женат.
Рост 168см, вес 92кг. Низкий лоб, глаза серые, глубоко посаженые. Большую часть лица скрывает борода, заплетенная в две косы. Волосы темно-русые, длинные, обычно перехвачены на лбу плетеной лентой.
Особые приметы: большое золотое кольцо в ухе; большой золотой перстень на среднем пальце левой руки; шрам в виде креста через весь лоб; слегка прихрамывает на правую ногу; в левое предплечье вшит мультифункциональный интерфейс FTI-Rexon MXM-4500I.
Характер флегматичный. Способен переглядеть Джоконду так, что она покраснеет и отвернется. Вывести из себя практически невозможно, но если всё-таки получилось - во гневе страшен.

Краткая биография:
13.02.3085 - родился в Мун-Йорке. Отец - Дюк Крапивников, оператор систем жизнеобеспечения в Moon Gravitation Labs, мать - Мишель Голдвин, старший лаборант там же. В возрасте двух лет переехал с матерью и старшей сестрой на Землю, в Киев.
3090 - 3100 - обучение в школе №3033, Киев.
3100 - 3103 - Киевский Аэрокосмический Университет, специальность - "Двигатели и системы управления атмосферных летательных аппаратов".
3103 - 3107 - перешел на специальность "Внеатмосферные летательные аппараты". Закончил с отличием, Диплом №31443.
Сентябрь 3107 - апрель 3108 - стажировка, международный аэропорт им. Волчека, Прага.
3108 - 3114 - Служба в Военно-Космическом Флоте Земли. Май-ноябрь 3108 - стажировка на корабле-матке ВКФЗ "Гекатонхейр", затем механик истребителей класса "Кобра". В 3112 был уволен в связи с постановкой "Гекатонхейра" на капитальный ремонт. Получив очень положительные рекомендации от капитана корабля адмирала Джонсона перешел на крейсер "Архангел Михаил", где и служил старшим бортинженером до увольнения из флота в 3114 году.
3114 - 3115 - Бортинженер пассажирского лайнера "Джон Пакауз". Не сошелся характерами с капатаном лайнера и покинул корабль. После этого решил отдохнуть от космоса и где-нибудь осесть.
3116 - открыл мастерскую по ремонту флаеров в Ривне. В 3122 году оставил мастерскую другу и отправился в космопорт "Новый Киев", где вскоре встретил Тараса Нестеренко, который как раз искал нового бортинженера на "Арктику".

Умения и навыки:
Знание большинства двигательных, управляющих и прочих систем атмосферных и внеатмосферных летательных аппаратов.
Налет 120 часов на исстребителях класса "Кобра" и "Воробей", также 30-ти часовой налет на штурмовике "Цербер".
Отличная стрелковая подготовка. Имеет наградной ПГС(К) от адмирала Джонсона.
Общее знакомство с нейро-компьютерными системами.

Интересы:
Холодное оружие (собственноручно изготовленая двуручная секира висит на стенке каюты).
Историческая реконструкция - член клуба "Черный Сириус", специализирующегося на эпохе Глобальных Войн.
Атмосферные летательные аппараты - чемпион 3118 года по аэроакробатике, налет в несколько тысяч часов на легких самолетах.
Туризм.
Спелеология.
Наука (выписывает журнал Science с 3105 года).

Отредактировал silent_Brat - 30.11.2006 - 00:12


--------------------
Nihil contra canem aquaticum mortis! ©
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
Wild Falcon
Дата 22.11.2006 - 17:53
Цитировать сообщение
  • Адепт
  • Сообщений: 626
  • Репутация: 44
  • Группа: Модераторы
Чудово! Є механік!
silent_Brat - тебе взято до команди (В верхній пост тебе запишемо, як тільки зможемо).

Приєднуйтесь ще!
Нам терміново потрібен навігатор, та й пасажири теж не завадили б...


--------------------
Так, я буду крізь сльози сміятись,
Серед лиха співати пісні
Без надії таки сподіватись
Жити буду - геть, думи сумні!

"Арктика" підходить до Юпітеру!!!
Підтримка гри
Інфо по світу гри
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
Электровичь
Дата 23.11.2006 - 18:45
Цитировать сообщение
  • Мастер
  • Сообщений: 243
  • Репутация: 42
  • Группа: Пользователи
  • Предупреждения:
    (0%) -----
Можно я буду борт инженером!!!


--------------------
Я несущий гнев Императора, магистр ордена Имперских Кулаков В.Пух!
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
Klimat
Дата 23.11.2006 - 18:50
Цитировать сообщение
  • Хороший ПирамидХэд
  • Сообщений: 13 235
  • Репутация: 1270
  • Группа: Модераторы
Электровичь
Бортинженер уже, вроде, есть. Свободны места навигатора и нескольких пассажиров. Присоединяйся!


--------------------
user posted image
Tu Fui Ego Eris
PM Письмо на e-mail пользователю ICQ
Top
 
Опции темы Страницы: (21) [Все] 1 2 3 ... Последняя » Создание опроса

 



[ Script Execution time: 0.0208 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP включё ]



Украинская Баннерная Сеть